Krok po kroku

1 Wycena

Wycena auta odbywa się automatycznie na stronie internetowej STENA AutoZłom w oparciu o informacje dostarczone w formularzu. Jego wypełnienie jest bardzo proste i szybkie, działa na zasadzie wyboru odpowiadającej pojazdowi cechy z dostępnych podpowiedzi. Zaraz po wycenie auta oraz wyborze sposobu jego przekazania, klient otrzymuje potwierdzenie drogą mailową wraz z wykazem potrzebnych dokumentów.

2 Dostarczenie pojazdu

Ze względu na wygodę klientów w STENA AutoZłom dajemy możliwość wyboru sposobu przekazania pojazdu. Klient może sam dostarczyć auto do naszej stacji, bądź skorzystać z możliwości jego odbioru lawetą STENA AutoZłom w obrębie 50 kilometrów od oddziału.

3 Proces przyjęcia

Niezależnie od sposobu dostarczenia pojazdu (indywidualnie lub lawetą Stena) istotne jest, aby wszystkie wymienione w potwierdzeniu dokumenty zostały oddane pracownikowi STENA AutoZłom. Dlatego proponujemy naszym klientom, aby przed przekazaniem auta upewnili się, że mają wszystkie niezbędne dokumenty.

4 Wyrejestrowanie

Wiemy jak kłopotliwe i czasochłonne jest wyrejestrowanie pojazdów. Dlatego też wszystkie formalności z tym związane załatwiamy za Ciebie, jeśli nas upoważnisz .

5 Recykling

Jako część Stena Recycling, firmy profesjonalnie zajmującej się recyklingiem, STENA AutoZłom jest w stanie poddać recyklingowi nawet do 90% materiałów z przekazanego pojazdu. Wśród odzyskiwanych w ten sposób surowców znajdują się aluminium, stal, tworzywa sztuczne, szkło i wiele innych. Zamiast trafić na składowisko odpadów, wykorzystywane są one do produkcji nowych aut bądź przeznaczane do odzysku energetycznego.


Proces recyklingu samochodów

 Przesuń kursor na planszę w celu jej powiększenuia

AutoZłom lokalizacje i usługi

Weceń swoje auto online i sprawdz ile mozesz zyskać ze STENA AutoZłom. Wyceń auto

Dowiedz się jakie używane części samochodowe są w tej chwili dostępne w STENA AutoZłom. Części samochodowe