O nas

STENA AutoZłom to nowoczesna i profesjonalna stacja demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Powstała, by w sposób elastyczny i wygodny reagować na potrzeby klientów.

W STENA AutoZłom przyjmujemy: samochody wycofane z eksploatacji ze względu na wiek i stan techniczny oraz auta powypadkowe. Wydajemy zaświadczenia o demontażu pojazdów, które są gwarancją wyrejestrowania pojazdu.

Jako firma recyklingowa przykładamy ogromną uwagę do odpowiedzialnej gospodarki odpadami. Nasza stacja gwarantuje szczególną ostrożność w kwestii bezpieczeństwa ekologicznego i unieszkodliwiania odpadów z pojazdów. Ponadto, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom STENA AutoZłom ponad 90% odpadów pozyskanych podczas demontażu aut ulega przetworzeniu na nowe produkty.

Obiekt zbudowała szwedzka firma Stena Recycling, która jest liderem w dziedzinie kompleksowych usług w zakresie gospodarki opadami dla biznesu. Stacja demontażu pojazdów powstała na bazie najlepszych skandynawskich doświadczeń w organizacji i prowadzeniu tego typu zakładów.

Więcej o Stena Recycling na www.stenarecycling.pl

Zobacz jak działamy!

ISO ►

Pozwolenie ►

AutoZłom lokalizacje i usługi

Weceń swoje auto online i sprawdz ile mozesz zyskać ze STENA AutoZłom. Wyceń auto

Dowiedz się jakie używane części samochodowe są w tej chwili dostępne w STENA AutoZłom. Części samochodowe